Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

"Uczyć tak aby uczeń zrozumiał"

Witaj
Strona Zespołu Szkół w Subkowach

Artykuły

 • Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 wyróżnione

  Oto po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy, nastał zasłużony czas odpoczynku. W ciągu mijającego roku szkolnego stawialiście czoła wielu trudom. Nie zawsze było łatwo. Pamiętam, że nie brakowało chwil zwątpienia. Ale dumą napawa nas drodzy uczniowie, że zawsze potrafiliście wyjść obronną ręką z każdej sytuacji. Że żadne wyzwanie nie okazało się dla was zbyt trudne. Że zawsze wierzyliście w swoje możliwości i że nieustannie dążyliście do pogłębiania pokładów wiedzy. Z głębi  serca życzymy Wam, aby nadchodzące wakacje były przepełnione ciepłem i radościom. Niech każdy kolejny dzień przynosi wam wspaniałe przygody. Wypoczywajcie w promykach letniego słońca i zbierzcie siły na kolejny rok szkolny. Cudownych wakacji!

   

  Czytaj Więcej o: Zakończenie roku szkolnego 2021/2022
 • Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w klasach I-III wyróżnione

  „Dziecko chce być dobre.

  Jeśli nie umie -  naucz.

  Jeśli nie wie - wytłumacz.

  Jeśli nie może -  pomóż.”

                                                   Janusz Korczak

  24 czerwca  wszystkie dzieci  z klas I-III uroczyście ubrane przybyły do szkoły, aby  odebrać świadectwo ukończenia roku szkolnego 2021/2022. Na początku przedstawiciele uczniowskiej społeczności przywitali zaproszonych gości i rodziców. W części oficjalnej podczas przemówień Dyrektora Szkoły Pana Waldemara Pawluska i Wójta Gminy Subkowy Pana Mirosława Murzydło zostały przekazane dzieciom życzenia udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody.

  Czytaj Więcej o: Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w klasach I-III
 • VI miejsce na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt w Głuchołazach wyróżnione

  VI miejsce na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt w Głuchołazach to wielki sukces naszych dziewczyn. Gratulacje !!!

  Wyniki spotkań żeńskiej reprezentacji SP Subkowy:
  1dzień 21.06.2022r:
  • 1 mecz:SP Subkowy vs SP 14 Warszawa(woj. mazowieckie) - (0:8)
  • 2 mecz : SP Subkowy vs SP Krzemień (woj. lubelskie)-(0:0)
  2 dzień 22.06.2022r.:
  • 1 mecz:SP Subkowy vs SP Solarnia (woj. opolskie) - (3:3)(1br.Kinga Pustkowska 1br.Małgosia Makowska, 1br sam. asysta Zuzanna Nadolska)
  • 2 mecz: SP Subkowy vs Dłutów (woj. łódzkie) - (1:0)(1br.Kinga Pustkowska)
  3 dzień 23.06.2022r:
  Mecz o V miejsce:
  SP Subkowy vs SP Dobieszowice (woj. śląskie) - (1:1)-(1br.Kinga Pustkowska) -dogrywka w rzutach karnych - (3:4)-(1k - Kinga Pustkowska, 1-Wiktoria Rzeszotek, 1k-Weronika Rzeszotek)
  Ostatecznie SP Subkowy zajęło VI miejsce na Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej Dziewcząt w Głuchołazach w roku szkolnym 2021 /2022
  Brawo drużyno SP Subkowy :
  Zuzanna Nadolska - kpt.
  Weronika Rzeszotek - br.
  Amelia Borris
  Kinga Pustkowska - 4 bramki
  Wiktoria Rzeszotek
  Zuzanna Czechowska
  Julia Nowopolska
  Natalia Rzepczyk
  Małgosia Makowska - 1 bramka
  Dominika Rzepczyk
  Trener: Anetta Mizura - Stencel
  Kierownik drużyny: Dariusz Nawój

   

  Czytaj Więcej o: VI miejsce na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt w Głuchołazach
 • Leonidalia wyróżnione

  Leonidalia - w przedostatni dzień szkoły uczniowie uczestniczyli w grze zadaniowej na terenie szkoły. Grupy max. 5 osobowe wypełniały karty pracy i przeróżne działania związane z naszym patronem szkoły - Leonidem Teligą. Było to niezwykle pouczające i uczące współpracy. Nad poprawnością  działań czuwali uczniowie najstarszych klas.

  Po wszystkim mogliśmy posłuchać szkolnego zespołu wokalno  - istrumentalnego.

  Czytaj Więcej o: Leonidalia
 • Zakończenia klasy III a w Grodzie Żywej Historii wyróżnione

  21 czerwca klasa IIIa  bawiła się świetnie w Grodzie Żywej Historii na spotkaniu integracyjnym podsumowującym naukę na etapie edukacji wczesnoszkolnej. W greckim amfiteatrze dzieci rozmawiały o filozofii i sztuce antyku. W rzymskim Koloseum dowiedziały się o potędze wielkiego imperium. Na centralnym placu, czyli majdanie wszyscy próbowali swoich sił w konkurencjach i zabawach: strzelali z łuku, rzucali włócznią i toporkiem , walczyli workami. Pod dużą wiatą wszyscy mogli cofnąć się w czasie i zamienić w rycerzy. Pod małą wiatą można było poznać prace rzemieślnicze: czerpania papieru, lepienia glinianych garnków i kaligrafii.

  Czytaj Więcej o: Zakończenia klasy III a w Grodzie Żywej Historii
 • Szkolny Dzień Sportu w kl. I-III pod hasłem "Jesteśmy Europejczykami" wyróżnione

  Sport to nie tylko ćwiczenia fizyczne, to także nauka cierpliwości i współpracy w grupie. Dzięki wspólnym rozgrywkom zacierają się granice między krajami i narodami. O tym mogli się przekonać uczniowie klas I-III podczas zdrowej rywalizacji z okazji Szkolnego Dnia Sportu pod hasłem: „JESTEŚMY EUROPEJCZYKAMI”. Każda klasa reprezentowała wylosowane państwo europejskie: Polskę, Ukrainę, Francję Anglię, Włochy, Holandię. Pani wicedyrektor Bożena Wysocka wraz z zaproszonym gościem, panem Janem Juwą, nauczycielem, trenerem z powołania i zamiłowania czuwali nad losowaniem państw przez wybranych kapitanów drużyn klas I-III.

  Czytaj Więcej o: Szkolny Dzień Sportu w kl. I-III pod hasłem "Jesteśmy Europejczykami"

Banery/Logo

Logo szkoły