Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

"Uczyć tak aby uczeń zrozumiał"

Aktualności klasy I - III

Artykuły

 • Klasy I-III w Planetarium Nieba Północnego wyróżnione

  6 lutego uczniowie klas I-III uczestniczyli w zajęciach ”Statek kosmiczny planeta Ziemia”  zorganizowanych przez Planetarium Nieba Północnego  z Łachowa. Pokaz odbył się w specjalnej, nadmuchanej kopule, w której poprzez system projektorów i rzutników dzieci miały możliwość obejrzenia kompletnego wyglądu nieba i ruchu ciał niebieskich. Przekaz multimedialny wzbogacony był o profesjonalny komentarz i muzykę. Poprzez udział w takich zajęciach dzieci miały możliwość wzbogacenia wiedzy z zakresu astronomii i wiedzy o Wszechświecie.

  Czytaj Więcej o: Klasy I-III w Planetarium Nieba Północnego
 • Zabawa karnawałowa wyróżnione

  W piątek 13 stycznia 2023 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas I-III.  Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez uczniów, gdyż  sala gimnastyczna zamieniła się w piękną salę balową. Dzieci były przebrane za różne znane i lubiane postaci bajkowe i wyglądały inaczej niż zwykle.

   

   

  Czytaj Więcej o: Zabawa karnawałowa
 • Wigilie w klasach I-III wyróżnione

   Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy,

   Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory…

          22 grudnia 2022 roku był dla nas dniem wyjątkowym. Świąteczny nastrój unosił się w szkole i towarzyszył wszystkim, którzy przekroczyli jej mury. A to za sprawą spotkań wigilijnych, celebrowanych w każdej klasie wspólnie z rodzicami.

  Czytaj Więcej o: Wigilie w klasach I-III
 • Dzielimy się z innymi wyróżnione

  „Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,

  nie przez to, kim jest,

  lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

  Jan Paweł II

   „I Ty możesz zostać ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM - podziel się słodyczami” - to hasło akcji, w którą w czasie Świąt Bożego Narodzenia włącza się społeczność naszej szkoły od wielu lat. I tym razem nasi uczniowie, ich rodzice, a także nauczyciele nie zawiedli. Dzięki ich zaangażowaniu,  życzliwości i wielkiemu sercu udało się przygotować ponad 30 paczek ze słodyczami. Zostały one  przekazane do parafialnego zespołu CARITAS w Subkowach dla osób starszych, samotnych i chorych.

  Mamy nadzieję, że tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą dla obdarowanych osób bardziej radosne, szczęśliwe i słodkie.

  Czytaj Więcej o: Dzielimy się z innymi
 • Warsztaty florystyczne w klasie Ib wyróżnione

  Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. Ich czar wiąże się nieodłącznie ze strojeniem choinki oraz przygotowywaniem świątecznych stroików.

  W związku z tym uczniowie klasy I b wzięli udział w warsztatach florystycznych, przeprowadzonych przez panią Małgorzatę Gądek. Ich celem było wykonanie świątecznego stroika. Dzieci ochoczo podjęły wyzwanie. Krok po kroku, instruowane przez panią Małgosię, tworzyły świąteczne ozdoby.

  Czytaj Więcej o: Warsztaty florystyczne w klasie Ib

Banery/Logo

Logo szkoły