Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

Dzień Dinozaura

W przedszkolu to nietypowe święto obchodzone jest z wielką przyjemnością. Dzieci uwielbiają dinozaury. Wielu przedszkolaków mówi, że jest to ich ulubiony dzień w przedszkolu. Dzieci mogły brać udział w nietypowych zajęciach, które wprowadzały je w prehistoryczny świat i przybliżały im życie dinozaurów. 

Dzieci porównywały przy pomocy ilustracji zawód archeologa i paleontologa. Bawiły się w wykopaliska, co rozbudzało u nich fascynację odkrywania i dociekania. Rozwijały swoje umiejętności matematyczne i plastyczne. Zapoznawały się z nazwami i wyglądem dinozaurów na podstawie książek, albumów, plakatów, ilustracji czy kącików. W salach pojawiły się tyranozaury, triceratopsy czy diplodoki. Przedszkolaki brały udział w różnych zabawach ruchowo – naśladowczych czy eksperymentach. Dzień Dinozaura upłynął  w przedszkolu na wielkim odkrywaniu, poszukiwaniu i doświadczaniu, ale przede wszystkim, na kreatywnej zabawie, która jest istotnym źródłem rozwijania zainteresowań dzieci i kształtowania właściwych postaw.

Banery/Logo

Logo szkoły