Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

"Uczyć tak aby uczeń zrozumiał"

Bal Karnawałowy oraz Dzień Babci i Dziadka

31 stycznia w Domu Kultury w Subkowach odbył się Bal Karnawałowy połączony z Dniem Babci i Dziadka. Była to uroczystość dla dzieci przedszkolnych oraz zaproszonych gości – babć i dziadków przedszkolaków. Biletem wstępu na tą uroczystość było przebranie karnawałowe. Wspaniałymi strojami zachwycały wszystkie dzieci.

 

Spotkanie rozpoczęło się występem dzieci przygotowanym specjalnie dla babć i dziadków . Po występie dzieci obdarowały dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami.

Kolejnym punktem tego spotkania był udział wszystkich uczestników w specjalnie przygotowanych konkursach. Była również zabawa przy muzyce, do której przedszkolaki zachęcały swoich dziadków.

Na zakończenie każde dziecko otrzymało drobny upominek za aktywny udział w spotkaniu. Uroczystość była ogromnym przeżyciem dla wszystkich, którzy w nim uczestniczyli.

Banery/Logo

Logo szkoły