Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

"Uczyć tak aby uczeń zrozumiał"

Witaj
Strona Zespołu Szkół w Subkowach

Artykuły

 • Obiady - jadłospis oraz informacja wyróżnione

  Zachęcamy do kontaktu przez e-dziennik z panią Małgorzatą Wicek - intendentem (intendent@zssubkowy.pl). Informacje o odpisach są także podawane w e-dzienniku

  GRUDZIEŃ 2022 r. KL. 1 – 8; 16 dni x 5,50 =88,00zł ; kl'0'20dni x 5,50zł = 110,00zł


  Opłata za obiady w miesiącu: Płatne do 12 GRUDNIA tylko przelewem.
  Nr konta 12 8345 0006 0220 0000 0000 0002. Z.S. Subkowy
  Odpisy uzgadniamy z intendentką.
  BARDZO PROSZĘ O PILNOWANIE TERMINU WPŁAT!

  Czytaj Więcej o: Obiady - jadłospis oraz informacja
 • Warsztaty bożonarodzeniowe w klasie IIIa wyróżnione

  Święta tuż, tuż … . Aby poczuć w szkole atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie klasy III a uczestniczyli w warsztatach plastycznych, które 2 grudnia poprowadziła pani Agnieszka Czachorowska.

  Zapoznała ona uczniów z ciekawą i oryginalną techniką scrapbookingu. Organizatorka warsztatów zapewniła uczestnikom wszystkie potrzebne materiały plastyczne oraz niezbędne pomoce do wykonania pięknych kartek. W miłej atmosferze i prawdziwie świątecznym nastroju czas mijał bardzo szybko. Każdy z uczniów starał się wykonać swoje zadanie najlepiej jak potrafi. Wszystkie, wykonane w trakcie zajęć prace, przekazane zostały parafialnemu oddziałowi Caritas w Subkowach.

  Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce za przygotowanie warsztatów, poświęcony czas oraz wspólną zabawę, która pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań i otworzyć serca na drugiego człowieka. To był wyjątkowy czas.

  Czytaj Więcej o: Warsztaty bożonarodzeniowe w klasie IIIa
 • Sukces naszych uczennic! wyróżnione

       W dniu 1 grudnia 2022r. cztery uczennice naszej szkoły wzięły udział w Tczewskim Konkursie Recytatorskim  „Mój ulubiony wiersz”- kategoria klasy I-III.  Celem konkursu jest rozwój zainteresowań dzieci recytacją jako aktywną formą wypowiedzi, aktywizacja środowisk uczniowskich, popularyzacja literatury poprzez piękno słowa mówionego oraz promocja szkolnego ruchu artystycznego.

  Czytaj Więcej o: Sukces naszych uczennic!
 • Kochani Rodzice, Drodzy Przyjaciele Naszej Szkoły wyróżnione

  Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Przez cały rok szkolny, a szczególnie w okresie świątecznym, włączamy się w różnego typu akcje o charakterze dobroczynnym. 

  W tym roku mamy jednak szczególne zadanie – chcemy wesprzeć ukraińską rodzinę, która po wybuchu wojny trafiła do naszej gminy i mieszkała w budynku naszej szkoły. W czerwcu rodzina powróciła do ojczystego Zaporoża, gdzie nadal trwają działania wojenne. Wiemy, że rodzina zmaga się z ogromnymi trudnościami i chcielibyśmy choć po części wspomóc naszych przyjaciół.

  W związku ze stałymi przerwami w dostawie prądu największą potrzebą jest dostęp do energii elektrycznej, co zagwarantuje generator prądu. W czwartek, przy Państwa udziale, organizujemy kawiarenkę charytatywną i liczymy, że pozyskane z niej fundusze pozwolą na zakup urządzenia.

  Wiemy też, że rodzinie i okolicznym mieszkańcom brakuje powerbanków, latarek, ciepłych kołder i suchego prowiantu: makaronów, kasz, konserw, puszek z warzywami i owocami... W związku z tym do najbliższego piątku, tj. do 9 grudnia,  organizujemy zbiórkę tych produktów. 

  Termin jest krótki. Mamy czas do 10 grudnia, gdyż wtedy mamy pewny transport na teren Zaporoża. 

  Wyzwanie jest ogromne, ale wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się zaspokoić choć część tych potrzeb.

  Uczniowie i Pracownicy ZS w Subkowach

  Czytaj Więcej o: Kochani Rodzice, Drodzy Przyjaciele Naszej Szkoły
 • SMACZNIE GOTUJEMY ! wyróżnione

  Od września tego roku w ramach programu Laboratoria Przyszłości w naszej szkole powstała pracownia kulinarna wyposażona w meble kuchenne, lodówkę, kuchenkę elektryczną, robot planetarny, blender, gofrownicę i inne przydatne sprzęty do przygotowania mniej lub bardziej skomplikowanych potraw.

  Zajęcia kulinarne rozwijające zdolności kucharskie uczniów prowadzą panie Anita Chojnowski oraz Katarzyna Rychlewicz. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w warsztatach z gotowania. A co już potrafią zrobić, zobaczcie sami…..

  Czytaj Więcej o: SMACZNIE GOTUJEMY !
 • Wędrówka piesza do Rybaków wyróżnione

  Dnia 22 września 2022r. odbyła się wycieczka SKKT PTTK "Zaplątane Sznurówki" do Rybaków. Uczestnicy wyprawy wędrowali pieszo przez Wielką Słońcę, Rybaki i Mały Garc - w sumie 14 km. Wędrowcy zobaczyli pałac w Rybakach, Śluzę Międzyłęską, Baterię Mały Garc (nieznany większości mieszkańców gminy zabytek militarny z początku XX wieku) oraz zespół dworsko-parkowy z przepięknymi platanami w Małym Garcu.

  Czytaj Więcej o: Wędrówka piesza do Rybaków

Banery/Logo

Logo szkoły