Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

ZS Subkowy

Wycieczka do Gdańska

Nasze przedszkolaki wybrały się w tym roku szkolnym na wycieczkę do Gdańska. Sama podróż autokarem była dla dzieci prawdziwym przeżyciem. Pierwszym punktem naszej wycieczki był stadion Polsat Plus Arena Gdańsk, na którym mogliśmy pod okiem przewodnika zwiedzić różne części stadionu – byliśmy w loży Vip, na murawie, w szatni zawodników, a także w muzeum. 

Kolejnym miejscem na stadionie, w którym dzieci mogły się pobawić był specjalny plac zabaw z kulkami,  zjeżdżalniami. Tam dopiero była świetna zabawa i dużo radości. Ostatnim punktem naszej wyprawy był spacer po plaży i lody. Chociaż pogoda rano wydawała się nieodpowiednia na spacer brzegiem morza, jednak dla nas niebo się wypogodziło i nawet na chwilę wyszło słońce. W drodze powrotnej nasze przedszkolaki ze zmęczenia zasnęły. Myślę, że wyjazd można uznać za udany.  

Banery/Logo

Logo szkoły