Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

Drodzy Uczniowie Klas Ósmych,

Stoicie teraz na ważnym zakręcie życiowej drogi. Wasze zakończenie szkoły podstawowej to nie tylko moment świętowania waszych osiągnięć, ale także czas pełen refleksji i oczekiwań związanych z przyszłością.

Życzymy Wam, aby nadchodzące egzaminy były dla Was nie tyle wyzwaniem, co potwierdzeniem zdobytej wiedzy i umiejętności. Niech każde pytanie, które na nich napotkacie, przypomni Wam o wszystkich godzinach ciężkiej pracy i dedykacji, które przyniosą efekty w postaci świetnych wyników.

Nie zapominajcie również o swoich marzeniach i aspiracjach. Niech wybór dalszej ścieżki edukacyjnej będzie kierowany pasją i zainteresowaniami, a nie tylko chwilowymi tendencjami. Pamiętajcie, że to, co robicie z entuzjazmem, przynosi największą satysfakcję i najtrwalsze efekty.

Miejcie odwagę być wyjątkowi i pamiętajcie, że każde doświadczenie, zarówno te dobre, jak i te mniej udane, są cennymi lekcjami, które kształtują Waszą przyszłość. Czerpcie z nich naukę i idźcie przez życie z podniesioną głową.

Na koniec, życzymy Wam, byście zawsze pamiętali o tych, którzy wspierają Was na każdym kroku – rodzicach, nauczycielach i przyjaciołach. To dzięki nim i Waszej własnej pracy możecie osiągnąć wszystko, co sobie zaplanujecie.

Powodzenia na nowej drodze, pełnej kolejnych wyzwań i niesamowitych możliwości!

Pracownicy szkoły, nauczyciele i dyrekcja.

Banery/Logo

Logo szkoły