Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Zespół Szkół w Subkowach - Ankieta ewaluacyjna dla uczniów - Program profilaktyczny „ Godzina dla młodych głów”

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

Ankieta ewaluacyjna dla uczniów - Program profilaktyczny „ Godzina dla młodych głów”

Drogi Uczniu, Droga Uczennico,

Zapraszamy Cię do udziału w ewaluacji programu  profilaktycznego Godzina dla Młodych Głów. Od kilku miesięcy w ramach tego programu uczestniczysz w zajęciach, prowadzonych  przez wychowawcę i  jest dla nas bardzo ważne, aby się dowiedzieć, jak Ty te zajęcia odbierasz, czy coś Ci one dały, jakie uczucia towarzyszyły Ci podczas zajęć i czy masz poczucie, że coś się dzięki nim zmieniło.

Od Twojej opinii zależy, w jaki sposób program będzie się dalej rozwijał. Nie ma sensu prowadzić tak wielkiej inicjatywy, jeśli nie wnosi ona niczego ważnego w życie osób, do których jest kierowana. Program ma dawać coś ważnego i sensownego uczniom, więc opinie i odczucia uczniów są dla nas naprawdę ważne.

Odpowiedzi na pytania są anonimowe, poufne i dobrowolne. Jeśli postanowisz wypełnić kwestionariusz, zaplanuj sobie na to około 15 minut. Można go wypełnić na komputerze, telefonie lub tablecie.

 

Kwestionariusz ewaluacji programu jest pod tym linkiem:https://badania.embis.com.pl/index.php?r=survey/index&sid=377523&token=76957926&lang=pl

Banery/Logo

Logo szkoły