Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

"Uczyć tak aby uczeń zrozumiał"

Wycieczka klas pierwszych do Parku Ewolucji

Tegoroczne klasy pierwsze, w środę 15.06.2022 roku, wybrały się na zasłużoną wycieczkę. Tym razem pojechaliśmy do niezwykłego Parku Ewolucji w Sławotówku, gdzie czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. Nasz pobyt rozpoczęliśmy od edukacyjnego spaceru śladami dinozaurów oraz ludzi pierwotnych. Dzięki pani przewodnik uczestnicy dowiedzieli się jakie cechy charakterystyczne miało kilkanaście dinozaurów oraz co stanowiło ich menu. Musimy przyznać, że dzieci słuchały z wielką uwagą i zainteresowaniem. 

Druga część wycieczki obejmowała pobyt w kinie 7D, interaktywnym batyskafie i piramidzie oraz warsztaty archeologiczne, podczas których dzieci samodzielnie tworzyły tematyczne figurki oraz magnesy. Dzieciom bardzo podobały się również przejazdy rollercoasterem, ciuchcią oraz bajkowym pojazdem. Zwieńczeniem pobytu w Paku Ewolucji był obiad połączony z lodami oraz zabawa na wspaniałym placu zabaw. Wycieczkę możemy zaliczyć do bardzo udanych.

Banery/Logo

Logo szkoły