Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

"Uczyć tak aby uczeń zrozumiał"

Bal karnawałowy w klasach I-III

Bal karnawałowy w klasach I-III był bardzo wyczekiwany przez uczniów. 11 lutego uczniowie i nauczyciele  przebrani byli za  bohaterów znanych bajek, supermenów, księżniczki, piratów, motyle, biedronki, koty, pajace, Batmana,  Harry Pottera, policjantów, strażaków ... nie sposób zliczyć  i wymienić tych wszystkich ciekawych postaci. Wystrój klas wprowadził uczestników balu w radosny nastrój i zachęcał do zabawy przy muzyce. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli i zdobywali narody. Podczas zabaw wybrano w  klasach „Króla i Królową Balu”.

Wspólna klasowa zabawa przyniosła dzieciom wiele radości, co było głównym celem klasowych zabaw karnawałowych. Kiedy czas zabawy dobiegł końca uczniowie z żalem opuszczali klasy.

Serdeczne podziękowania dla Rodziców za pomoc w organizacji balu, zakup soczków i nagród na klasowe konkursy. Dziękujemy za przygotowanie pomysłowych strojów dla dzieci i słodki poczęstunek.

Następny bal za rok, życzymy dobrego, bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych.

Banery/Logo

Logo szkoły