Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

"Uczyć tak aby uczeń zrozumiał"

Kim jesteśmy?

Szkolne Koło Krajoznawczo -Turystyczne PTTK "Zaplątane Sznurówki" w Subkowach powstało 10 marca 2012 roku. Głównym celem naszej działalności jest upowszechnianie aktywnej turystyki oraz poznawanie krajoznawczych uroków bliższej i dalszej okolicy.

 

Wiele już nam się udało! M.in. organizowaliśmy w Subkowach Zlot i Turniej wojewódzki PTTK oraz liczne rajdy i wycieczki. Dojechaliśmy na rowerach do Poznania, Włocławka i Helu. Pieszo doszliśmy najdalej do Kościerzyny.

 

Organizujemy kilka imprez cyklicznych, m.in. witanie wiosny w Borach Tucholskich z Klubem TRSOW z Tczewa oraz Pieszy Rajd Mikołajkowy. Co roku udajemy się także na Ogólnopolski Złaz Śladami Żołnierzy Powstania Listopadowego do Fiszewa.

 

Formalnie koło jest zarejestrowane przy Oddziale Regionalnym PTTK w Gdańsku.

P.S. Na zdjęciach można zobaczyć spotkanie inauguracyjne, na którym m.in. wybrano nazwę koła. Pozdrawiamy absolwentów ;)

Banery/Logo

Logo szkoły