Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

"Uczyć tak aby uczeń zrozumiał"

Aktualności przedszkolne

Artykuły

 • Komunikat dla rodziców przedszkola wyróżnione

  Zapraszamy rodziców na spotkanie organizacyjne w Przedszkolu Samorządowym w Subkowach:

  - dla rodziców dzieci 3, 4 i 5 letnich - 30 sierpnia 2022 r. o godz. 16.00 w Przedszkolu przy ul. Sikorskiego 7,

  - dla rodziców dzieci 6-letnich  - 31 sierpnia 2022 r. o godz. 16.00, w sali sześciolatków,  w budynku Szkoły Podstawowej klasy IV-VIII (wejście od strony Banku Spółdzielczego).

   

  Czytaj Więcej o: Komunikat dla rodziców przedszkola
 • Ukończenie Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Piękna Nasza Polska Cała" wyróżnione

  W bieżącym roku szkolnym grupa 0A i 0B brała udział w realizacji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Piękna Nasza Polska Cała", który polegał na wykonywaniu określonych zadań o charakterze patriotycznym.
  Cały rok szkolny dzieci miały okazję poznawać Polskę, odbywać piękne podróże edukacyjne po naszym kraju. Wykonując powierzone nam zadania Starszaki jeszcze bardziej kształtowały szacunek do ojczyzny, budziły swoją tożsamość narodową, poznawały historię, tradycje oraz architekturę Polski, poznawały legendy i baśnie polskie oraz uwrażliwiały się na piękno naszego ojczystego języka.
   
   
  Czytaj Więcej o: Ukończenie Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Piękna Nasza Polska Cała"
 • Wycieczka do Gdańska wyróżnione

  Nasze przedszkolaki wybrały się w tym roku szkolnym na wycieczkę do Gdańska. Sama podróż autokarem była dla dzieci prawdziwym przeżyciem. Pierwszym punktem naszej wycieczki był stadion Polsat Plus Arena Gdańsk, na którym mogliśmy pod okiem przewodnika zwiedzić różne części stadionu – byliśmy w loży Vip, na murawie, w szatni zawodników, a także w muzeum. 

  Czytaj Więcej o: Wycieczka do Gdańska
 • Olimpiada Sportowa wyróżnione

  Dla wszystkich grup przedszkolnych została zorganizowana Olimpiada Sportowa. Z tej okazji odwiedziły nas dzieci 6- letnie. Każdy przedszkolak brał udział w specjalnie przygotowanych konkurencjach rozwijających sprawność fizyczną. Wszystkim udzieliła się sportowa atmosfera – był prawdziwy doping. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał złoty medal. Było dużo radości i dobrej zabawy, a jednocześnie zdrowej rywalizacji.  

  Czytaj Więcej o: Olimpiada Sportowa
 • Dogoterapia w przedszkolu wyróżnione

  Wybraliśmy się na spotkanie z dwoma psami terapeutycznymi i ich opiekunki.
  Przedszkolaki zostały zapoznane z psami oraz dowiedziały się jak należy zachować się w obecności psa, po czym każdy przywitał się z psem poprzez podanie karmy.
  uczestniczyliśmy w  zabawach edukacyjnych z elementami dogoterapii, której celem jest wszechstronny rozwój podopiecznych, dostarczanie pozytywnego bodźca i satysfakcji z przebywania z psim przyjacielem.
  Dzieci chętnie współpracowały podczas zabawy z psem, między innymi: karmiły i ukrywały przysmaki, głaskały.
  Podczas praktycznych zajęć dzieci utrwaliły swoją wiedzę dotyczącą właściwego opiekowania się i traktowania czworonożnych przyjaciół.
  Serdecznie dziękujemy za wizytę.

  Czytaj Więcej o: Dogoterapia w przedszkolu
 • Bajeczna Ksiega wyróżnione

  Przedszkolaki z grupy 4-latków i 5-latków uczestniczyły w tym roku szkolnym w III edycji projektu „Bajeczna księga”. Dzieci wraz z rodzicami pisały w domu kolejno dalszą część opowiadania ubarwiając je pięknymi, własnoręcznie wykonanymi obrazkami. Zakończenie opowiadania zostało napisane w przedszkolu przez dzieci i nauczycielkę. W rezultacie wyszły piękne opowiadania. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom biorącym udział w tworzeniu Bajecznej Księgi. Gratulujemy kreatywności i umiejętności twórczych.

  Czytaj Więcej o: Bajeczna Ksiega
 • Wyjazd do Fun Day wyróżnione

  To była nasza pierwsza, długo wyczekiwana wycieczka. Wybrałyśmy właśnie plac zabaw dla dzieci „Fun day”, gdyż jest miejscem bezpiecznym i odpowiednim dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dzieci były bardzo podekscytowane, nawet jazda autobusem była wielkim przeżyciem. Wszyscy świetnie się bawili, było gwarno, a dzieci bardzo zadowolone. Niektóre tak się zmęczyły, że zasnęły w drodze powrotnej do przedszkola. Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnego wyjazdu.

  Czytaj Więcej o: Wyjazd do Fun Day

Banery/Logo

Logo szkoły