Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

Dzień Mamy w klasie Ib

     ,,Wszystko dziś dla mamy! Wszystko dziś dla mamy!

       My o naszej mamie zawsze pamiętamy!”

 

        22 maja 2023 roku był dla nas dniem wyjątkowym. O godzinie 15.00 nasza sala wypełniła się pięknie wyglądającymi mamami, które przybyły  w komplecie. Zebranych przywitała ,,z grzeczniutkim ukłonem, z uśmiechem radości” Kornelia. Po niej swoje role wygłaszały kolejne osoby, zapewniając, że dla mamy są gotowe zerwać najpiękniejsze kwiaty, podarować słońce, a nawet zrezygnować ze słodyczy.

Nie zabrakło też podziękowań za wszystko, co mamy dla nas zrobiły i nadal robią oraz przeprosin za niewłaściwe zachowania, kłamstewka czy brak odwagi, aby przyznać się do winy. Z radością śpiewaliśmy mamom piosenki o tym, że one wszystko wiedzą najlepiej, są słodkie jak budynie malinowe oraz zawsze wybaczają nasze przewinienia. Na koniec odśpiewaliśmy gromkie ,,Sto lat”  i wręczyliśmy własnoręcznie przygotowane upominki. Z kolei mamy, oprócz oklasków i podziękowań, nagrodziły nas słodkim poczęstunkiem.

Podczas spotkania mieliśmy okazję, wspólnie z mamami, aktywnie słuchać muzyki, czyli klaskać, uderzać w uda, tupać w rytm akompaniamentu, wykonać ,,Marsz turecki” Mozarta za pomocą muzogramu oraz zatańczyć układ ,,Sałatka owocowa”.

Warto było sprawić mamom radość i zobaczyć łzy wzruszenia w ich oczach…

Banery/Logo

Logo szkoły