Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

"Uczyć tak aby uczeń zrozumiał"

Warsztaty bożonarodzeniowe w klasie IIIa

Święta tuż, tuż … . Aby poczuć w szkole atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie klasy III a uczestniczyli w warsztatach plastycznych, które 2 grudnia poprowadziła pani Agnieszka Czachorowska.

Zapoznała ona uczniów z ciekawą i oryginalną techniką scrapbookingu. Organizatorka warsztatów zapewniła uczestnikom wszystkie potrzebne materiały plastyczne oraz niezbędne pomoce do wykonania pięknych kartek. W miłej atmosferze i prawdziwie świątecznym nastroju czas mijał bardzo szybko. Każdy z uczniów starał się wykonać swoje zadanie najlepiej jak potrafi. Wszystkie, wykonane w trakcie zajęć prace, przekazane zostały parafialnemu oddziałowi Caritas w Subkowach.

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce za przygotowanie warsztatów, poświęcony czas oraz wspólną zabawę, która pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań i otworzyć serca na drugiego człowieka. To był wyjątkowy czas.

Banery/Logo

Logo szkoły