Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

"Uczyć tak aby uczeń zrozumiał"

Kochani Rodzice, Drodzy Przyjaciele Naszej Szkoły

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Przez cały rok szkolny, a szczególnie w okresie świątecznym, włączamy się w różnego typu akcje o charakterze dobroczynnym. 

W tym roku mamy jednak szczególne zadanie – chcemy wesprzeć ukraińską rodzinę, która po wybuchu wojny trafiła do naszej gminy i mieszkała w budynku naszej szkoły. W czerwcu rodzina powróciła do ojczystego Zaporoża, gdzie nadal trwają działania wojenne. Wiemy, że rodzina zmaga się z ogromnymi trudnościami i chcielibyśmy choć po części wspomóc naszych przyjaciół.

W związku ze stałymi przerwami w dostawie prądu największą potrzebą jest dostęp do energii elektrycznej, co zagwarantuje generator prądu. W czwartek, przy Państwa udziale, organizujemy kawiarenkę charytatywną i liczymy, że pozyskane z niej fundusze pozwolą na zakup urządzenia.

Wiemy też, że rodzinie i okolicznym mieszkańcom brakuje powerbanków, latarek, ciepłych kołder i suchego prowiantu: makaronów, kasz, konserw, puszek z warzywami i owocami... W związku z tym do najbliższego piątku, tj. do 9 grudnia,  organizujemy zbiórkę tych produktów. 

Termin jest krótki. Mamy czas do 10 grudnia, gdyż wtedy mamy pewny transport na teren Zaporoża. 

Wyzwanie jest ogromne, ale wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się zaspokoić choć część tych potrzeb.

Uczniowie i Pracownicy ZS w Subkowach

Banery/Logo

Logo szkoły